Warsztaty

Prowadzone przeze mnie warsztaty dietetyczne przybierają formę zajęć teoretycznych lub praktycznych. W ramach tych drugich odbywa się wspólne gotowanie i przygotowywanie zdrowych posiłków.
wyklady o zdrowym zywieniu

Zajmuję się prowadzeniem warsztatów tematycznych. Wykłady żywieniowe, jakie z powodzeniem realizuję od wielu lat na terenie całej Polski, a przede wszystkim w Warszawie, gdzie odbywają się cyklicznie w siedzibie Stowarzyszenia Amazonek Feniks, Akademii Walki z Rakiem oraz Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Każdorazowo wykłady z dietetykiem są spersonalizowane i starannie dopasowane do wymagań grupy, do której są kierowane. Ponadto współpracuję z licznymi firmami, które w swoich biurach organizują tak zwany „Firmowy dzień zdrowia”, w ramach „Akademii zdrowego odżywiania dla firm”.

Jestem wszechstronna, posiadam szeroką wiedzę z zakresu dietetyki. Ze swoimi wykładami o zdrowym żywieniu gościłam również w Klubach Seniora, szkołach, przedszkolach, firmach cateringowych oraz prowadziłam specjalistyczne warsztaty dietetyczne dla kucharzy. W mojej ofercie spotkań cyklicznych znajdują się wykłady i warsztaty praktyczne w Akademii Walki z Rakiem, warsztaty z dziećmi niepełnosprawnymi w Helenowie, warsztaty praktyczne w Klubie Seniora w Błoniu oraz warsztaty wizerunku z cyklu: „Dieta i Styl Kobiety”.

W Poradni Dietetycznej ekoDietetyk w Warszawie każdy znajdzie odpowiedni dla siebie program szkoleniowy, dostosowany do własnych oczekiwań i preferencji.

W zależności od miejsca i życzenia Klienta, czas trwania wykładu dietetycznego może być różny. Jednak z doświadczenia zalecam, aby część praktyczna trwała co najmniej 3 godziny. Natomiast pozostając w dbałości o świeżość umysłu i zdrowie kursantów podczas warsztatów, których czas trwania przekracza 90 minut, przewidywane są przerwy.

Organizowane przeze mnie warsztaty dietetyczne mają zróżnicowaną tematykę. Istnieje możliwość indywidualnego dobrania tematu spotkania z dietetykiem, w zależności od grupy docelowej i spodziewanych efektów po spotkaniu. W swojej ofercie proponuję wykłady na temat podstaw odżywiania oraz w formie przewodnika po zakupach, ale również te dotyczące diet zalecanych w różnorodnych schorzeniach. Ponadto w mojej ofercie wykładów żywieniowych można znaleźć warsztaty na temat dietetyki opartej na Tradycyjnej Chińskiej Medycynie.

Prowadzę też swoją własną grupę sympatyków dietetyki opartej na Tradycyjnej Medycynie Chińskiej, którą nazwałam Akademią Zdrowego odżywiania wg TCM. Zajęcia z uczestnikami prowadzone są raz w miesiącu w soboty. Podczas trzygodzinnego spotkania przekazuję wiedzę z każdej dziedziny, jaką udało mi się do tej pory poznać, a która dotyczy poprawiania stanu zdrowia poprzez odpowiednie odżywianie.

warsztaty dietetyczne
Skontaktuj się ze mną

Potrzebujesz pomocy dietetyka?

Chętnie Ci pomogę, dopasowując odpowiedni dla Ciebie jadłospis, oparty na badaniach i Twoich preferencjach.

wyklady zywieniowe warszawa

Zachęcam do skorzystania z mojej wiedzy i doświadczenia

Monika Dziemidowicz

Warsztaty dietetyczne online

Wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom prowadzę również warsztaty dietetyczne online. Są one świetną inwestycją w zdrowie i dobre samopoczucie całej grupy, np. pracowników. Na co dzień wielu z nich zmaga się ze stresem, często zbyt krótkim snem oraz nieregularnym odżywianiem lub też omijaniem posiłków. Odbija się to na koncentracji pracowników, a co za tym idzie wydajności w ich pracy.

Uświadomienie ludziom, jak rozplanować posiłki i co jeść jest podstawowym krokiem dla poprawy samopoczucia ogółu. W trakcie warsztatów dietetycznych online przekażę wiedzę dotyczącą podstaw utrzymania dobrego zdrowia oraz energii przez cały dzień. Pomogę zmienić codzienne nawyki, ucząc zdrowego stylu życia.

Swoje warsztaty dopasowuję do potrzeb danej grupy, tak aby osoby biorące w nich udział zyskały jak najwięcej wsparcia w zakresie dbania o swoją dietę. Przedstawiam w jaki sposób prawidłowo bilansować swoje posiłki, jak zmienić przyzwyczajenia żywieniowe czy jak prawidłowo jeść poza domem. Warsztaty dietetyczne online pozwalają w sposób zdalny przeprowadzić spotkanie na temat zdrowego odżywiania, a wystarczy do tego jedynie komputer lub telefon z dostępem do internetu.