FAQ

Przed każdą wizytą najlepiej jest nie jeść ani nie pić przez 2-3 godziny. Na 12 godzin przed wizytą nie powinno się pić kawy (oraz brać środków odwadniających), alkoholu oraz unikać intensywnej aktywności fizycznej.

Oprócz analizy składu ciała podczas każdej wizyty wykonywane są pomiary obwodów talii, brzucha i bioder.

Na pierwszą wizytę dobrze jest zabrać swój 3-4 dniowy dzienniczek dziennego spożycia pokarmów i napoi, łącznie z godzinami.

Nie. Dieta wysyłana jest na adres mailowy w ciągu 3 dni roboczych od wizyty. Na pierwszej wizycie otrzymywane są zalecenia żywieniowe oraz omawiany jest sposób postępowania dietetycznego.
Nie. Za jadłospis dietetyczny płaci się raz, a modyfikacje w jadłospisie robione są w ramach wizyty kontrolnej. Jeżeli natomiast potrzebny jest nowy jadłospis, ponieważ zmieniła się sytuacja (ciąża, karmienie piersią, większa aktywność fizyczna), wówczas należy dodatkowo zapłacić za jadłospis, jednak nie zawsze w pełnej kwocie.
U osób zdrowych na pierwszej wizycie badania nie są konieczne. W przypadku osób z chorych warto przynieść badania diagnostyczne – min.: morfologia, lipidogram, pomiar glukozy, TSH, enzymy wątrobowe. U osób z chorobami przewlekłymi konieczne jest przyniesienie bieżących wyników badań związanych z daną chorobą.
Tak. Jest możliwość płacenia kartą.
Każdy jest inny i trudno jest to określić. Ogólnie można powiedzieć, że utrata masy ciała powinna wynosić od 2 do 4 kg w ciągu miesiąca. W przypadku większej masy ciała może być trochę więcej. Jednak należy podkreślić, że utrata masy ciała zależy od stanu zdrowia oraz od starań pacjenta.
Tak, oczywiście. Zachęcamy do odchudzania w parach lub też dietoterapii w innych chorobach. Wówczas wizyta trwa dłużej.
Analiza składu ciała trwa 10-15 minut.
Nie. Do Poradni dietetycznej ekoDiETETYK warto przyjść, aby ustalić sposób odżywiania w wielu schorzeniach lub też stanach nierównowagi w orgazniemie takich jak: anemia, przewlekłe zmęczenie, problemy ze zmęczonymi oczami, problemy ze stanami zapalnymi zatok, wszelkimi problemami trawiennymi oraz innymi dysfunkcjami organizmu. Warto też dietę dostosowywać do pór roku i indywidualnej konstytucji organizmu. Zatem nawet w przypadku właściwej wagi warto od czasu do czasu odwiedzić nasz gabinet.
Skontaktuj się ze mną

Potrzebujesz pomocy dietetyka?

Chętnie Ci pomogę, dopasowując odpowiedni dla Ciebie jadłospis, oparty na badaniach i Twoich preferencjach.