Dla Firm

Organizujemy pojedyncze lub cykliczne szkolenia, wykłady i warsztaty z zakresu zdrowego odżywiania.
warsztaty zdrowe odzywianie w pracy
Dla Kogo
Dla firm, szkół, przedszkoli i innych instytucji Poradnia oferuje współpracę w zakresie promowania zdrowego odżywiania oraz profilaktyki chorób dietozależnych. Organizujemy pojedyncze lub cykliczne szkolenia, wykłady i warsztaty z zakresu zdrowego odżywiania. Tematyka ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.

W przypadku pracy z dziećmi (szkoły, przedszkola, ośrodki wychowawcze) prowadzone są warsztaty teoretyczno - praktyczne. Dzieci zapoznają się z zasadami zdrowego odżywiania oraz wykorzystują swoją wiedzę przygotowując zdrowe i pożywne posiłki. Często warsztaty kulinarne są dla nich doświadczeniem sensorycznym, w którym mają możliwość poznać, smakować, wąchać, dotykać zupełnie nieznaych im do tej pory produktów. Tematyka ustalana jest indywidualnie z nauczycielami prowadzącymi.

W przypadku firm organizowane są warsztaty teoretyczne, często z przeprowadzeniem analizy składu ciała dla pracowników. Tematyka warsztatów ustalana jest idywidualnie. Jest również możliwość przeprowadzenia warsztatów cyklicznych. tzw. Akademia Zdrowego Odżywiania dla Firm "Zdrowo odżywieni, zdrowo nakręceni".

Skontaktuj się ze mną

Potrzebujesz pomocy dietetyka?

Chętnie Ci pomogę, dopasowując odpowiedni dla Ciebie jadłospis, oparty na badaniach i Twoich preferencjach.