Opinie

Opinie Klientów
Dokładamy wszelkich starań, aby usługi w poradni dietetycznej ekoDiETETYK były świadczone na wysokim poziomie. Poniżej mogą Państwo przeczytać, co o dietoterapii napisali nasi pacjenci. Dziękujemy za wszystkie pozytywne opinie.
Ania

Pani Monika Dziemidowicz sprawiła, że bycie na diecie przestało kojarzyć mi się z głodówkami i spożywaniem okropnych potraw. Wręcz przeciwnie,sprawia mi to przyjemność, co daje mi motywacje do zdrowego odżywiania..

Karol

Dieta zaproponowana przez Panią Monikę pozwoliła mi zrzucić 10 kilogramów w parę miesięcy, ale co jest najważniejsze, było to odchudzanie w 'zdrowym stylu'.

Andrzej

...Pozostaję pod ogromnym wrażeniem niezwykle sympatycznego, ujmującego, jednocześnie merytorycznego wywiadu o pacjencie, z jakim w czasie swojego długiego życia nie spotkałem się jeszcze nigdy...

Renata

Gorąco polecam usługi Poradni ekoDiETETYK a zwłaszcza Pani Moniki! Profesjonalnie, merytorycznie z uwzgkędnieniem zaleceń zarówno lekarskich jak i własnego doświadczenia podeszła do problemów zdrowotnych mojego 6 letniego syna, który cierpi na zaparcia spastyczne...

Beata

...również ważną kwestią w podejściu P. Moniki do sprawy kłopotów zdrowotnych jest patrzenie na problem zdrowia somatycznego od strony emocji - jeżeli cos szwankuje w samopoczuciu to znak, że jakiś narząd słabo funkcjonuje lub patrzenie na objawy z ciała jako zaburzenie pracy konkretnego narządu...

Marcin

Co szczególnie istotne, Pani Monika uważnie wysłuchała jakie mam preferencje kulinarne i przygotowała potrawy, które mi smakują. Dzięki temu dieta nie jest uciążliwa, a wręcz przeciwnie, daje sporo radości.

Redukcja masy ciała

Jadłospis Pani Moniki pozwolił mi zrzucić ponad 10 kg w 3 miesiące. Ważne jest, że to nie tylko jadłospis, ale tak naprawdę zmiana nawyków żywieniowych na bardziej zdrowe. Co szczególne istotne, Pani Monika uważnie wysłuchała jaka mam preferencje kulinarne i przygotowała potrawy, które mi smakują. Dzięki temu dieta nie jest uciążliwa, a wręcz przeciwnie, daje sporo radości.

Marcin

Zapalenie tarczycy typu Hashimoto

Do Pani Moniki zgłosiłam się kilka tygodni temu, gdy moja waga przekroczyła 80 kg. Od 18 lat wiem, że chruję na Hashimoto i niedoczynność tarczycy, 15 lat jestem prawie weganką, odżywiam się zdrowo i racjonlnie, a mimo to z każdym rokiem przybierałam na wadze. Ponieważ jestem weganką dieta Paleo nie jest dla mnie wskazana. Wizyta u Pani Moniki i zastosowanie odpowiedniej diety daje rezultaty. Hura! Po trzech tygodniach schudłam 2 kg, to może mało, ale w pasie straciłam 3 cm, a w biodrach 2 cm i widzę światełko w tunelu, a przede wszystkim wróciła mi wiara, że mogę schudnąć do zdrowej dla mnie wagi.

E.S.

Osłabienie, korekta proporcji sylwetki

Modeling narzuca duże wyzwania w codziennej diecie, trzeba się bardzo pilnować, by figura była idealna . Moim problemem była zbyt mała waga i zbyt szczupła sylwetka. Trudno było mi przytyć i utrzymać dobre proporcje. Dopiero wizyta u Pani Moniki uświadomiła mi, jakie błędy żywnościowe popełniałam i czego potrzebuje mój organizm do właściwego funkcjonowania. Przybrałam na wadze i bez problemu utrzymuję odpowiednią sylwetkę. To nie dieta, ale zmiana podejścia do jedzenia, która przyniosła mi dużo przyjemności. Smacznie, często, systematycznie i bardzo łatwo - to moje nowe zasady żywieniowe. Jest też miejsce na małe grzeszki - Pani Monika ma na nie sposoby.

Modelka

Zespół wielotorbielowatych jajników

Jako osoba borykająca się z PCO miałam odwieczny problem tzw. 'tycia z powietrza' (każdy, kto ma problemy hormonalne pewnie kojarzy). Moje ciało zbierało wodę i posiadało tendencję do tycia. W związku z tym od lat na zmianę - ciągłe diety. Nic nie pomagało do końca, błędne koło. Dlatego teraz bardzo cieszę się, że trafiłam do Pani Moniki, bo waga wreszcie zaczęła spadać. Nie chodzę głodna i sfrustrowana, posiłki są zdrowe i syte; nie muszę stosować wielu ograniczeń, dzięki czemu równowaga organizmu również wraca.

Iza

Zapalenie tarczycy typu Hashimoto

Pani Monika Dziemidowicz sprawiła, że bycie na diecie przestało kojarzyć mi się z głodówkami i spożywaniem okropnych potraw. Wręcz przeciwnie sprawia mi to przyjemność, co daje mi motywacje do zdrowego odżywiania. Mam zdiagnozowane zapalenie tarczycy typu Hashimoto. Przy zaleceniach Pani Moniki np. rezygnacja z niektórych produktów, efekty są widoczne w szybkim tempie. Długo nie byłam gotowa na odstawienie produktów, które w moim przypadku są niewskazane, a Pani Monika cierpliwie czekała, aż sama dojrzeję do tej decyzji. Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy Pani Moniki nad moją sylwetką. To dietetyk, który układa dietę indywidualną, bierze pod uwagę to co się lubi jeść, a czego się nie znosi. Dzieli się nie tylko własną wiedzą, ale też doświadczeniami żywieniowymi. Jest zaangażowana w to co robi, a do tego jest przesympatyczna. Zdecydowanie polecam!!!

Ania

Redukcja masy ciała, podwyższony poziom glukozy i cholesterolu

Od połowy lutego 2014 stosuję sie do zaleceń dietetycznych pani Moniki Dziemidowicz. Dieta, którą mi zaproponowała z jednej strony nie burzy moich przyzwyczajeń i preferencji żywieniowych, a z drugiej pozwoliła na pewne urozmaicenie posiłków. Dzieki pani Monice odkryłem produkty, których dotychczas unikałem lub nawet nie wiedziałem o ich istnieniu. Po około dwóch miesiacach przestrzegania zaleceń żywieniowych nastapiła u mnie znaczaca poprawa poziomu cholesterolu ( z 238 do 178 jednostek). Ponieważ jestem osobą po 50-tce istotny jest dla mnie poziom PSA.Zaobserwowałem, że w wyniku stosowania się do zleceń dietetycznych ulega on stopniowemu obniżeniu. Również pozostałe wyniki badań laboratoryjnych tj np. cukier utrzymują się na dobrym poziomie referencyjnym.

Maciej

Zapalenie tarczycy typu Hashimoto

„Do 50-tego roku życia byłam osobą zdrową. Nie odwiedzałam lekarzy, nie przebywałam w szpitalu. Po ukończeniu 50 lat w moim organizmie zaczęły zachodzić niepokojące zmiany. Zaczęłam tyć, mimo, że nie spożywałam nadmiernej ilości pokarmu. Nie tylko ubrania stawały się za małe ale skóra stawała się zbyt ciasna. Odchudzanie nie przynosiło efektów. Cholesterol około 230. Nagłe skoki ciśnienia. Co za tym idzie, stan psychiczny fatalny. Brak ochoty do życie i jakiegokolwiek działania. Po wykonaniu badań okazało się, że jestem chora na hashimoto. Choroba ta niszczy tarczycę i powoduje jej niedoczynność. Po podjęciu leczenia endokrynologicznego postanowiłam skorzystać z usług i wiedzy dietetyka, który nie tylko pomoże mi wrócić do pierwotnej wagi ciała ale także określi jakie potrawy mogą korzystnie wpłynąć na przebieg choroby hashimoto i znacznie złagodzić jej skutki. Od około 6 miesięcy jestem pod opieką Pani Moniki Dziemidowicz, która opracowała dla mnie indywidualny...

Hashimotka

Zapalenie tarczycy typu Hashimoto

„Pani Monika nie tylko układa indywidualną dietę, opartą na uzyskanej wiedzy oraz własnych próbach i doświadczeniach ale również wkłada w to osobiste zaangażowanie i ogromne serce, czując się odpowiedzialna za to co robi i sposób w jaki pomaga odzyskać stabilizację w tak ważnym obszarze jakim jest odżywianie. Jesteśmy tym co jemy i tylko do nas należy przełamywanie wewnętrznych przyzwyczajeń i niezdrowych nawyków. Może to być proces stopniowy bądź natychmiastowy w zależności od potrzeb i powagi sytuacji. Pewnie nie jest to łatwe ale właśnie tacy ludzie jak Monika pomagają spojrzeć na ten aspekt z innej przyjaznej perspektywy. Ja akurat jestem osobą, która podjęła natychmiastowe działania dotyczące zmiany odżywiania, w tym wyeliminowania ulubionych przez ponad 20 lat produktów i potraw oraz restrykcyjnego przestrzegania nowych zasad. Z pomocą Moniki udało się przezwyciężyć słabości, a jej obecność w moim życiu jest dla mnie bezcenna..;-)"

Małgorzata B.

Olbrzymiokomórkowe zapalenie tętnic

„Leczę się na olbrzymiokomórkowe zapalenie tętnic od ponad 1,5 roku. Po zdiagnozowaniu choroby lekarze powiedzieli mi, że sterydy muszę już brać do końca życia. Bardzo w tym czasie utyłam. Pół roku temu przeszłam na dietę zaleconą przez p. Monikę po dostosowaniu się do zaleceń nie tylko schudłam 6kg ale też poprawiły mi się wyniki badań, np. OB z około 100 do 6 ,CRP oscyluje jeszcze w okolicy górnej granicy normy, ale myślę, że z każdym miesiącem będzie lepiej. Na początku, po zdiagnozowaniu choroby brałam 60 mg Encortonu, teraz biorę 2,5 mg. Poza tym miałam bardzo swędzące uczulenie, które mi ustąpiło ( może jeszcze nie w100 %), ale idzie na lepsze Mój stosunek do diety jest bardzo pozytywny i coraz bardziej mi ona odpowiada. Jestem b. zadowolona z porad P. Moniki."

Małgorzata Z.

Redukcja masy ciała

„Dieta zaproponowana przez Panią Monikę wreszcie pomogła mi zrzucić parę kilogramów. Mam 32 lata, 184 cm wzrostu. Ważyłem 97 kilogramów. Na początku próbowałem odchudzić się poprzez stosowania własnej diety opierającej się na mojej wiedzy o żywności, niestety nie było to skuteczne. Dopóki nie spotkałem się z Panią Moniką nie miałem pojęcia ile różnych rzeczy wpływa na skuteczne odchudzanie. Dieta opracowana przez Panią Monikę specjalnie dla mnie nie powodowała że chodziłem głodny a mimo to była o wiele skuteczniejsza niż wszystkie moje poprzednie próby. Odpowiednie porcja, eliminacja niektórych produktów, częstotliwość spożywania posiłków -> wszystko to jest bardzo istotne i wymaga indywidualnego dopasowania którego nie jesteśmy w stanie dokonać bez odpowiedniej wiedzy. Dieta zaproponowana przez Panią Monikę pomogła mi zrzucić 10 kilogramów w parę miesięcy, ale co jest najważniejsze, było to odchudzanie w ‘zdrowym stylu’. Nabrałem też odpowiednich nawyków żywieniowych. Obecnie jem...

Karol

Redukcja masy ciała

"Nie sądziłam, że dieta może być tak przyjemna i smaczna. Jadłospis został skomponowany w taki sposób, że w ogóle nie odczuwam głodu, do tego wszystko, co jem jest niezwykle smaczne i aromatyczne - wykorzystuję wyłącznie te produkty, które faktycznie lubię. Jestem łasuchem a dzięki odpowiednio zbilansowanej diecie w ogóle nie mam ochoty na słodycze. Nie dość, że czuję się lepiej, jem smaczniej i zdrowiej to jeszcze chudnę i zauważam znaczącą poprawę cery! Nie wyobrażam sobie, że mogłabym teraz powrócić do dawnych nawyków żywieniowych."

Magdalena B.

Alergia

"Jestem pod wielkim wrażeniem, dopiero 3 dni diety a 3/4 uczulenia już zeszło. Fantastycznie! :). Dodatkowo dobrze się czuję :-). Dziękuję" MZ

Redukcja masy ciała

Pani Monika jest świetnym specjalistą łączącym wiedzę z zakresu dietetyki i medycyny chińskiej. Ma bardzo indywidualne podejście do klienta i jest niezwykle skuteczna. Serdecznie polecam!

Ewelina

Dietetyk online

Jestem już ponad miesiąc na diecie od Pani Monik i czuję się dużo lepiej. Nie mam problemów żołądkowych, głowa przestała mnie boleć, fizycznie czuję się dużo lepiej. Waga spadła o 7kg i bardzo mnie to cieszy!

MM

e-mail od klienta

Szanowna Pani, bardzo serdecznie dziękuję za konsultację w dniu wczorajszym o godz. 16.30. Pozostaję pod ogromnym wrażeniem niezwykle sympatycznego, ujmującego, jednocześnie merytorycznego wywiadu o pacjencie, z jakim w czasie swojego długiego życia nie spotkałem się jeszcze nigdy.

Proszę przyjąć serdeczne pozdrowienia,

Andrzej

Wychudzenie po operacji jelit

Do Pani Moniki trafiłam dobrych parę lat temu, w momencie dużego kryzysu z organizmem. Byłam po poważnej operacji jelit, miałam spore wychudzenie, masę niedoborów, nie wiedziałam jak się odżywiać-ponieważ dowiedziałam się chwilę wcześniej, że jestem uczulona na gluten i mleko (zresztą od dawna czułam się po nich źle). Biegałam po różnych dietetykach, którzy mieli coraz to ciekawsze pomysły- a to że wymyśliłam uczulenie bo jestem anorektyczką i powinnam jeść normalnie czyli bułki, makarony…inny że nie zna lepszego sposobu od jedzenia tradycyjnego czyli indyka z ryżem czy kotletów z ziemniakami.. przykłady można mnożyć.W każdym razie dopiero po dotarciu do pani Moniki poczułam, że ktoś wreszcie rozumie moje nietypowe kłopoty i potrzeby. P.Monika, przeprowadziła ze mną dokładny wywiad i dzięki swojej gruntownej wiedzy na temat dietetyki, zarówno tradycyjnej, jak i z medycyny chińskiej- przedstawiła mi szczegółową listę produktów, które mogę jeść, a które powinnam unikać i również ważną kwestią w podejściu P.Moniki do sprawy kłopotów zdrowotnych jest patrzenie na problem zdrowia somatycznego od strony emocji - jeżeli cos szwankuje w samopoczuciu to znak że jakiś narząd słabo funkcjonuje lub patrzenie na objawy z ciała jako zaburzenie pracy konkretnego narządu.Stosowane do regulacji nieprawidłowości zioła, także te bioinformacyjne- niesamowicie wpływają na ciało, trafiają w punkt problemu. Wszystko w końcu zaczęło mieć sens i nadzieje na poprawę zdrowia i samopoczucia. Pracowałam wg wytycznych pani Moniki długo i wytrwale-kilka lat. Obecnie wyszłam na prostą, naprawiłam swój organizm w 80%.Wiele dolegliwości mniejszych i większych bezpowrotnie minęło, niektóre dają czasem o sobie znać, ale tylko czasem i to zazwyczaj kiedy zbyt odejdę od zaleceń. W każdym razie z czystym sumieniem polecam p. Monikę Dziemidowicz jako wspaniałą i mająca głębokie zrozumienie i poszanowanie dla jednostki osobę, do której warto się wybrać.

Beata

Zaparcia spastyczne

Gorąco polecam usługi Poradni ekoDiETETYK a zwłaszcza Pani Moniki! Profesjonalnie, merytorycznie z uwzględnieniem zaleceń zarówno lekarskich jak i własnego doświadczenia podeszła do problemów zdrowotnych mojego 6 letniego syna, który cierpi na zaparcia spastyczne. Przygotowała pyszny jadłospis, uwzględniający preferencje żywieniowe syna, dzięki czemu dieta nie będzie uciążliwa. Pani Monika to Anioł - nie człowiek! Osoba Profesjonalna, życzliwa, bardzo otwarta i opiekuńcza! Bardzo serdecznie dziękuję i do zobaczenia!

Renata K.

Skontaktuj się ze mną

Potrzebujesz pomocy dietetyka?

Chętnie Ci pomogę, dopasowując odpowiedni dla Ciebie jadłospis, oparty na badaniach i Twoich preferencjach.