Dietetyk online

Jeżeli nie chcesz tracić czasu na dojazdy do gabinetów, nie masz czasu wymyślać nowych FIT przepisów, a te, które już masz – zdecydowanie Ci się znudziły… Nasz dietetyk online jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem! Nasza warszawska poradnia dietetyczna świadczy usługi z zakresu racjonalnego odżywiania między innymi w formie konsultacji internetowych.
0

%

Zadowolonych Klientów
dietetyk internetowy
ukladanie jadlospisu
Różnice

Czym różni się konsultacja z dietetykiem online od wizyty w gabinecie dietetycznym?

Przede wszystkim w przypadku skorzystania z usługi dietetyka online nie ma potrzeby składania osobistej wizyty w gabinecie, gdyż wymiana wszelkich informacji odbywa się drogą elektroniczną. Zarówno sama konsultacja jak i sposób monitorowania postępów w zakresie utraty bądź przyrostu wagi dzieje się więc na odległość. Podczas wizyty osobistej przy pomocy specjalnego urządzenia, przeprowadzam na miejscu analizę składu ciała. Natomiast w przypadku konsultacji online proszę o samodzielne wykonanie pomiarów masy ciała lub zebrania określonych wymiarów (np. w talii) za pomocą centymetra krawieckiego.

I na tym polega główna różnica, gdyż pozostałe elementy Twojej współpracy z dietetykiem online pozostają bez zmian.

W swojej pracy dietetyka internetowego dbam o każdego klienta tak samo jak w przypadku osób odwiedzających mój gabinet osobiście. Stawiam na efekty, za którymi kryje się dobór odpowiedniej diety, ale także zmiana nawyków i edukacja, co razem wzięte przynosi długofalowe korzyści.

Skontaktuj się ze mną

Potrzebujesz pomocy dietetyka?

Chętnie Ci pomogę, dopasowując odpowiedni dla Ciebie jadłospis, oparty na badaniach i Twoich preferencjach.

Czy dietetyk internetowy jest właśnie dla Ciebie?

Szanując Twój czas, a także mając świadomość możliwości współczesnych technologii, jestem w stanie poprowadzić Cię z sukcesem do osiągnięcia swoich własnych celów dotyczących odpowiedniej masy ciała. Jako polecany dietetyk z powodzeniem prowadzę swoich pacjentów przez ten proces wyłącznie za pomocą internetu.

Warto zatem skorzystać z dietetycznej usługi online już teraz, gdyż przekładanie jej na bliżej nieokreśloną przyszłość może spowodować utratę motywacji, która wynika m.in. z braku kontroli i monitorowania efektów. Warto mieć bowiem świadomość, że zaplanowana wizyta kontrolna online stanowi dodatkową motywację, aby poważnie traktować swoje postanowienia oraz systematycznie realizować ustalone działania.

Jeśli czujesz, że nadszedł czas na zmiany dotyczące odżywiania, stylu życia i swojego wyglądu, ale także własnego zdrowia, które jest ściśle z tym związane, napisz do mnie lub zadzwoń i rozpocznijmy współpracę. Moje wspracie może okazać się w tej kwestii kluczowe.

porada dietetyka online
plan diety online

Na czym dokładnie polega praca dietetyka online?

Przede wszystkim na przeprowadzeniu z Tobą wywiadu żywieniowego oraz pokarmowego. Odbywa się to na spokojnie, na przykład w domowym zaciszu i dogodnych dla Ciebie warunkach. Nie musisz stresować się złymi odpowiedziami i tym, że goni Cię czas – przesyłasz odpowiedzi, kiedy chcesz!

Na podstawie zebranych w ten sposób danych zajmiemy się ułożeniem jadłospisu, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i smakom. Przygotowany spis posiłków możesz także wykorzystywać przed dłuższy okres. Będzie on skonstruowany pod Twoje indywidualne potrzeby żywieniowe, preferencje, umiejętności kulinarne oraz sezonowość produktów spożywczych oraz owoców. Dodatkowo, nasz dietetyk, dokona również analizy Twojego dotychczasowego sposobu odżywiania oraz poda dokładne zalecenia, jakiej wielkości posiłki powinno się przyjmować.

Skontaktuj się ze mną

Potrzebujesz pomocy dietetyka?

Chętnie Ci pomogę, dopasowując odpowiedni dla Ciebie jadłospis, oparty na badaniach i Twoich preferencjach.

Dlaczego warto

Po otrzymaniu zlecenia – przez 30 dni dietetyk online pozostaje do Twojej dyspozycji.

Za pomocą poczty elektronicznej możesz pytać o wszystko, co Cię trapi i dotyczy sporządzonego jadłospisu oraz ogólnie przyjętego zdrowego odżywiania. Rozwieje także Twoje wątpliwości dotyczące między innymi spożywania słodkich napojów w czasie diety oraz słonych przekąsek.

Nieważne ile masz lat i jaki styl życia prowadzisz. Chcesz zmienić swój sposób odżywiania – zgłoś się do nas! Podejmujemy się układania diet nie tylko dla osób zdrowych, ale również dla pozostających w stanach chorobowych, między innymi:

otyłych, chroniczne zmęczonych i nie mających chęci do życia

z cukrzycą, nadciśnieniem, chorobami tarczycy (czyli niedoczynność i nadczynność, w tym także Hashimoto) oraz alergiami pokarmowymi

z chorobami nerek i przewodu pokarmowego, anemią oraz chorobami układu ciśnienia

dietetyk dieta odchudzajaca
dieta w  chorobach tarczycy