Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Dietetyk online

dietetyk onlineJeżeli nie chcesz tracić czasu na dojazdy do gabinetów, nie masz czasu wymyślać nowych FIT przepisów, a te, które już masz – zdecydowanie Ci się znudziły...

Nasz dietetyk online jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem!

Nasza warszawska poradnia świadczy usługi z zakresu racjonalnego odżywiania między innymi w formie konsultacji internetowych.

 

Na czym dokładnie polega praca dietetyka online?

Przede wszystkim na przeprowadzeniu z Tobą wywiadu żywieniowego oraz pokarmowego. Odbywa się to na spokojnie, na przykład w domowym zaciszu i dogodnych dla Ciebie warunkach. Nie musisz stresować się złymi odpowiedziami i tym, że goni Cię czas – przesyłasz odpowiedzi, kiedy chcesz!

Na podstawie zebranych w ten sposób danych zajmiemy się ułożeniem jadłospisu, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i smakom. Przygotowany spis posiłków możesz także wykorzystywać przed dłuższy okres. Będzie on skonstruowany pod Twoje indywidualne potrzeby żywieniowe, preferencje, umiejętności kulinarne oraz sezonowość produktów spożywczych oraz owoców. Dodatkowo, nasz dietetyk, dokona również analizy Twojego dotychczasowego sposobu odżywiania oraz poda dokładne zalecenia, jakiej wielkości posiłki powinno się przyjmować.

Po otrzymaniu zlecenia – przez 30 dni dietetyk online pozostaje do Twojej dyspozycji.

Za pomocą poczty elektronicznej możesz pytać o wszystko, co Cię trapi i dotyczy sporządzonego jadłospisu oraz ogólnie przyjętego zdrowego odżywiania. Rozwieje także Twoje wątpliwości dotyczące między innymi spożywania słodkich napojów w czasie diety oraz słonych przekąsek.

Nieważne ile masz lat i jaki styl życia prowadzisz. Chcesz zmienić swój sposób odżywiania – zgłoś się do nas! Podejmujemy się układania diet nie tylko dla osób zdrowych, ale również dla pozostających w stanach chorobowych, między innymi:

Zgłoszenia możesz dokonać przez telefon (601 93 94 59), za pomocą poczty elektronicznej ([email protected]) lub wypełniając poniższy formularz.

Skontakuj się z nami

Poradnia dietetyczna Warszawa Wola ekoDiETETYK

ul. Eustachego Tyszkiewicza 21
(budynek firmy Isolution)
01-157 Warszawa Wola