Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Warsztaty

warsztatyZajmuję się prowadzeniem warsztatów tematycznych. Wykłady żywieniowe, jakie z powodzeniem realizuję od wielu lat na terenie całej Polski, a przede wszystkim w Warszawie, gdzie odbywają się cyklicznie w siedzibie Stowarzyszenia Amazonek Feniks, Akademii Walki z Rakiem oraz Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Każdorazowo wykłady z dietetykiem są spersonalizowane i starannie dopasowane do wymagań grupy, do której są kierowane. Ponadto współpracuję z licznymi firmami, które w swoich biurach organizują tak zwany „Firmowy dzień zdrowia”, w ramach Akademii zdrowego odżywiania dla firm.

Jestem wszechstronna, posiadam szeroką wiedzę z zakresu dietetyki. Ze swoimi wykładami o zdrowym żywieniu gościłam również w Klubach Seniora, szkołach, przedszkolach, firmach cateringowych oraz prowadziłam specjalistyczne warsztaty dietetyczne dla kucharzy. W mojej ofercie spotkań cyklicznych znajdują się wykłady i warsztaty praktyczne w Akademii Walki z Rakiem, warsztaty z dziećmi niepełnosprawnymi w Helenowie, warsztaty praktyczne w Klubie Seniora w Błoniu oraz warsztaty wizerunku z cyklu: „Dieta i Styl Kobiety”.

Prowadzone przeze mnie warsztaty dietetyczne przybierają formę zajęć teoretycznych lub praktycznych. W ramach tych drugich odbywa się wspólne gotowanie i przygotowywanie zdrowych posiłków.

W zależności od miejsca i życzenia Klienta, czas trwania wykładu dietetycznego może być różny. Jednak z doświadczenia zalecam, aby część praktyczna trwała co najmniej 3 godziny. Natomiast pozostając w dbałości o świeżość umysłu i zdrowie kursantów podczas warsztatów, których czas trwania przekracza 90 minut, przewidywane są przerwy.

Organizowane przeze mnie warsztaty dietetyczne mają zróżnicowaną tematykę. Istnieje możliwość indywidualnego dobrania tematu spotkania z dietetykiem, w zależności od grupy docelowej i spodziewanych efektów po spotkaniu. W swojej ofercie proponuję wykłady na temat podstaw odżywiania oraz w formie przewodnika po zakupach, ale również  te dotyczące diet zalecanych w różnorodnych schorzeniach. Ponadto w mojej ofercie wykładów żywieniowych można znaleźć warsztaty na temat dietetyki opartej na Tradycyjnej Chińskiej Medycynie.

W Poradni Dietetycznej ekoDietetyk w Warszawie każdy znajdzie odpowiedni dla siebie  program szkoleniowy, dostosowany do własnych oczekiwań i preferencji.

Zachęcam do skorzystania z mojej wiedzy i doświadczenia, Monika Dziemidowicz.
Zapraszam do Poradni Dietetycznej ekoDietetyk w Warszawie.
 

Skontakuj się z nami

Poradnia dietetyczna Warszawa Wola ekoDiETETYK

ul. Eustachego Tyszkiewicza 21
(budynek firmy Isolution)
01-157 Warszawa Wola