Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Dla Firm

Dla firm, szkół, przedszkoli i innych instytucji Poradnia oferuje współpracę w zakresie promowania zdrowego odżywiania oraz profilaktyki chorób dietozależnych. Organizujemy pojedyncze lub cykliczne szkolenia, wykłady i warsztaty z zakresu zdrowego odżywiania. Tematyka ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.
  • W przypadku pracy z dziećmi (szkoły, przedszkola, ośrodki wychowawcze) prowadzone są warsztaty teoretyczno - praktyczne. Dzieci zapoznają się z zasadami zdrowego odżywiania oraz wykorzystują swoją wiedzę przygotowując zdrowe i pożywne posiłki. Często warsztaty kulinarne są dla nich doświadczeniem sensorycznym, w którym mają możliwość poznać, smakować, wąchać, dotykać zupełnie nieznaych im do tej pory produktów. Tematyka ustalana jest indywidualnie z nauczycielami prowadzącymi.
  • W przypadku firm organizowane są warsztaty teoretyczne, często z przeprowadzeniem analizy składu ciała dla pracowników. Tematyka warsztatów ustalana jest idywidualnie. Jest również możliwość przeprowadzenia warsztatów cyklicznych. tzw. Akademia Zdrowego Odżywiania dla Firm "Zdrowo odżywieni, zdrowo nakręceni".

Skontakuj się z nami

Poradnia dietetyczna Warszawa Wola ekoDiETETYK

ul. Eustachego Tyszkiewicza 21
(budynek firmy Isolution)
01-157 Warszawa Wola