Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Niech żywność będzie

Twoim lekarstwem...

W dół

Poradnia Dietetyczna ekoDIETETYK zaprasza!

Witaj na stronie poradni dietetycznej ekoDIETETYK.

Nazywam się Monika Dziemidowicz, jestem dietetykiem i zapraszam Cię do zapoznania się z moją szeroką ofertą.

Prowadzę konsultacje dietetyczne stacjonarnie w Warszawie na Woli, a także online, dzięki czemu odległość między nami nie stanowi problemu. Wystarczy dostęp do internetu i chęć na dobre zmiany w swoim życiu.

Nowoczesne formy komunikacji pozwalają mi również prowadzić warsztaty dietetyczne online, które stanowią alternatywę dla warsztatów stacjonarnych, z tą różnicą, że umożliwiają szkolenie ludzi przebywających w wielu różnych miejscach.

Kiedy warto skorzystać z pomocy dietetyka?

Pytanie, kiedy warto skorzystać z pomocy dietetyka, jest bardzo istotne. Nasuwa się przy tym oczywista odpowiedź – w momencie, gdy nie jesteśmy zadowoleni ze swojej wagi. Nie jest to jednak takie proste, jak mogłoby się wydawać. Nadwaga i otyłość może być spowodowana wyłącznie złym żywieniem, nieodpowiednimi nawykami wynikającymi z życiowych doświadczeń lub metabolizmu zmienionego pod wpływem czynników chorobowych.

Z tego względu osoby borykające się z dostosowaniem posiłków pod swoje potrzeby powinny zastanowić się nad wizytą u specjalisty dietetyka jeszcze przed pojawieniem się problemów z zaburzoną masą ciała.

Podstawowe potrzeby w zakresie makro i mikroelementów nie różnią się znacząco wśród populacji, jednak indywidualnie będą inne. Ma to szczególne znaczenie w przypadku osób cierpiących na choroby przewlekłe, które wymagają większej uwagi w stosunku do tego, czym się żywimy. Dlatego praca dietetyka na podstawie informacji o przebytych bądź obecnych chorobach pacjenta jest tak ważna. Dzięki temu możliwe jest opracowanie planu żywieniowego, który będzie zarówno pomocny w obniżeniu wagi oraz utrzymaniu jej na zdrowym poziomie, jak i będzie uwzględniał zapotrzebowanie organizmu konkretnego pacjenta.

Skuteczne odchudzanie i dbałość o własne zdrowie

Pracuję na co dzień z osobami z problemem nadwagi i otyłości. Pomagam dopasować plan żywieniowy, tak by waga moich pacjentów powróciła do normy, przynosząc im dobre samopoczucie i zdrowie. Dbam jednocześnie by indywidualnie dobrana dieta była smaczna i jak najmniej uciążliwa.

Współcześnie wielu ludzi zmaga się z chorobami cywilizacyjnymi, które obniżają jakość ich życia. Jednym z najskuteczniejszych, a przede wszystkim naturalnych sposobów na spowolnienie, powstrzymanie, a nawet cofnięcie skutków choroby stanowi odpowiednio opracowany jadłospis. Proponuję skuteczną dietę przy nadciśnieniu i chorobach krążenia, dietę dla diabetyków, a także indywidualnie dobrany sposób odżywiania w przypadku wielu innych schorzeń.

Usługi dla ciebie

usługi dla Ciebie

Dietoterapia w przypadku nadwagi, otyłości, anemii, niedowagi, zespole przewlekłego zmęczenia, chorób tarczycy, chorób autoimmunizacyjnych, chorób układu krążenia, chorób układu pokarmowego, w trakcie leczenia chorób nowotworowych; Specjalne i indywidualne porady oraz jadłospisy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Usługi dla firm

usługi dla firm

Wykłady teoretyczne z ogromną porcją ciekawej i interesującej wiedzy, warsztaty praktyczne z dużą ilością sprawdzonych i smakowitych przepisów oraz "mini-konsultacje", w wersji cyklicznych lub jednorazowych spotkań; dla firm, przedszkoli, szkół, fundacji oraz różnych organizacji.
 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Diagnostyka

diagnostyka

Dogłębna diagnoza z wywiadu żywieniowego oparta na TCM, testy nietolerancji pokarmowej, testy na celiakię dla trafnieszego ułożenia indywidualnych zaleceń, diet i planów żywieniowych.


 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Usługi i diagnostyka

Opinie

cytat

Co szczególne istotne, Pani Monika uważnie wysłuchała jaka mam preferencje kulinarne i przygotowała potrawy, które mi smakują. Dzięki temu dieta nie jest uciążliwa, a wręcz przeciwnie, daje sporo radości.

Marcin
cytat
cytat

Pani Monika Dziemidowicz sprawiła, że bycie na diecie przestało kojarzyć mi się z głodówkami i spożywaniem okropnych potraw. Wręcz przeciwnie sprawia mi to przyjemność, co daje mi motywacje do zdrowego odżywiania.

Ania
cytat
cytat

Dieta zaproponowana przez Panią Monikę pomogła mi zrzucić 10 kilogramów w parę miesięcy, ale co jest najważniejsze, było to odchudzanie w ‘zdrowym stylu’.

Karol
cytat
cytat

...Pozostaję pod ogromnym wrażeniem niezwykle sympatycznego, ujmującego, jednocześnie merytorycznego wywiadu o pacjencie, z jakim w czasie swojego długiego życia nie spotkałem się jeszcze nigdy...

Andrzej
cytat
cytat

Gorąco polecam usługi Poradni ekoDiETETYK a zwłaszcza Pani Moniki! Profesjonalnie, merytorycznie z uwzgkędnieniem zaleceń zarówno lekarskich jak i własnego doświadczenia podeszła do problemów zdrowotnych mojego 6 letniego syna, który cierpi na zaparcia spastyczne...

Renata
cytat
cytat

...również ważną kwestią w podejściu P. Moniki do sprawy kłopotów zdrowotnych jest patrzenie na problem zdrowia somatycznego od strony emocji - jeżeli cos szwankuje w samopoczuciu to znak, że jakiś narząd słabo funkcjonuje lub patrzenie na objawy z ciała jako zaburzenie pracy konkretnego narządu...

Beata
cytat

Skontaktuj się z dietetykiem w Warszawie

Jeżeli szukasz dietetyka w Warszawie, który pomoże dopasować odpowiedni dla ciebie jadłospis, oparty na profesjonalnych badaniach sprawdzających stan twojego zdrowia i sprawność metabolizmu, zapraszam do kontaktu. Zachęcam do skorzystania z usług dietetyka zarówno osoby borykające się z nadwagą lub otyłością, jak i osoby potrzebujące dostosować sposób żywienia w związku ze specyficznym trybem życia lub konkretnymi zaburzeniami żywienia oraz chorobami metabolicznymi.

Monika Dziemidowicz Dietetyk Warszawa
Monika Dziemidowicz

Właścicielka Poradni, Dietetyczka.

Indywidualnie dopasowuję formę spotkania z pacjentem i rodzaj diety do potrzeb zdrowotnych i stylu życia każdego, co gwarantuje skuteczność terapii.

Gdzie jesteśmy?

Poradnia dietetyczna w Warszawie ekoDiETETYK
ul. Eustachego Tyszkiewicza 21
(budynek firmy Isolution)
01-157 Warszawa Wola