Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Partnerzy

 • Saltus Ubezpieczenia

  Saltus Ubezpieczenia

  Saltus Ubezpieczenia to firma świadcząca grupowe ubezpieczenia zdrowotne. Poradnia dietetyczna ekoDiETETYK w ramach podpisanej z Saltus Ubezpieczenia umowy jest placówką, w której można skorzystać z badań diagnostycznych i konsultacji wchodzących w skład pakietu ubezpieczenia SALTUS.   
 • Stowarzyszenie Amazonek Warszawa Targówek

  Stowarzyszenie Amazonek Warszawa Targówek "Feniks"

  Poradnia dietetyczna ekoDiETETYK organizuje cykliczne warsztaty i szkolenia dla kobiet ze Stowarzyszenia Amazonek "Feniks".
 • DSK CONSULTING - szkolenia, warsztaty stylu i konsultacje indywidualne.

  DSK CONSULTING - szkolenia, warsztaty stylu i konsultacje indywidualne.

  "Pomagam zaakceptować i pokochać siebie. Wiem, że każda sylwetka ma atuty, pomagam je znaleźć i podkreślić odpowiednim ubraniem. Wydobywam wewnętrzne piękno na zewnątrz, poprzez dobranie harmonijnych kolorów, odzwierciedlających typ urody, osobowość i wewnętrzne potrzeby. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, z empatią, dostosowując wskazówki do osoby, pozycji zawodowej i charakteru jej pracy. Jestem absolwentką Zarządzania i Marketingu na PW oraz Studiów Podyplomowych "Public Relations – Skuteczne kreowanie wizerunku”. Ukończyłam specjalistyczne kursy z zakresu kreowania wizerunku osób, protokołu dyplomatycznego i etykiety."
 • LiliNatura.pl

  LiliNatura.pl

  LiliNatura.pl to sklep z kosmetykami naturalnymi i produktami ekologicznymi najwyższej jakości. Oferuje marki znanych polskich i światowych producentów. Sklep chętnie udziela porad w kwestii wyboru odpowiednich produktów. Dla pacjentów Poradni ekoDiETETYK sklep oferuje 5% zniżki na zakupy.

Skontakuj się z nami

Poradnia dietetyczna Warszawa Wola ekoDiETETYK

ul. Eustachego Tyszkiewicza 21
(budynek firmy Isolution)
01-157 Warszawa Wola