Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Dietetyk Wola

dietetyk-wolaDobry dietetyk - Wola

Nazywam się Monika Dziemidowicz, jestem dietetyczką z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyłam studia o specjalności Żywienie Człowieka na kierunku Technologia Żywności i Żywienia Człowieka.  Jestem również absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne prowadzonych przez  SGGW.
Od wielu lat  jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Stale rozwijam swoją wiedzę i poszerzam kompetencje zawodowe. Uczestniczę w licznych kursach, konferencjach i warsztatach związanych z dietetyką. Szkolę się także w kierunku psychodietetyki.
 
Od lat pasjonuję się też (od 2013 roku) Tradycyjną Medycyną Chińską, a także dietetyką opartą na wiedzy starożytnej. W latach 2013 – 2017 ukończyłam szereg kursów i szkoleń z zakresu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej; oto wybrane z nich:  Z powodzeniem łączę wszystkie te elementy w całość, gdyż uważam, że tylko takie oddziaływanie na ludzki organizm daje najlepsze efekty. 

Ponadto, na co dzień współpracuję z:

W Warszawie mogą Państwo skorzystać z moich usług w Poradni Dietetycznej ekoDietetyk, która zlokalizowana jest w dzielnicy Wola. Z przyjemnością podzielę się moją bogatą wiedzą. Podczas spotkań połączę elementy współczesnej diety z Tradycyjną Chińską Medycyną i ekologią. Wszystko po to, by promować zdrowy styl życia oparty na właściwym odżywianiu się, zgodnym z indywidualnymi preferencjami każdego Pacjenta.
 
Pomogę w kształtowaniu odpowiednich nawyków żywieniowych, bazując jednak na wymogach oraz możliwościach Państwa organizmu. Układając nowy – zdrowy jadłospis, wezmę pod uwagę  również kondycję fizyczną, stan zdrowia oraz wiek, a nawet - pory roku. Bo przecież wszystko wpływa na nasze życie i ma w nim znaczenie.
 
Z pełnym zaangażowaniem poprowadzę Państwa nową dietę – zachęcam do skorzystania z mojego doświadczenia w zakresie odchudzania oraz dietoterapii osób cierpiących na liczne choroby, w leczeniu których sposób żywienia jest istotnym elementem.
 
Poradnictwo żywieniowe i dietetyczne są moimi specjalnościami. Układam plany żywieniowe zarówno dla zdrowych osób – dorosłych, ale i dzieci oraz młodzieży. Pomagam również osobom dotkniętym chorobami.

Zajmuję się:

Układam:

Zapraszam serdecznie do Poradni Dietetycznej ekoDietetyk na warszawskiej Woli.

Skontakuj się z nami

Poradnia dietetyczna Warszawa Wola ekoDiETETYK

ul. Eustachego Tyszkiewicza 21
(budynek firmy Isolution)
01-157 Warszawa Wola