Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Odchudzanie

odchudzanie doroslychKtóż tego nie słyszał - "Od jutra zaczynam"! To hasło, które z pewnością pojawiło się u każdego z nas chociaż raz w życiu. Trudno byłoby znaleźć osobę, która nie chciałaby zmienić swojego trybu życia, popracować nad sylwetką i zrzucić nadprogramowych kilogramów. Często jednak "jutro" przychodzi, a w naszym życiu nie dokonują się żadne zmiany. I wciąż  odżywiamy się tak, jak dotychczas, dalej zostawiamy aktywność fizyczną na dalszym planie. I liczymy, że przecież kiedyś się zmobilizujemy i w końcu nam się uda. A można szybciej, łatwiej i ze wsparciem specjalisty. Zachęcam do skorzystania z moich usług – dobrego dietetyka w Warszawie. Jestem do Państwa dyspozycji, posiadam wieloletnie doświadczenie i szeroką, specjalistyczną wiedzą. Chętnie pomogę w osiągnięciu smukłej sylwetki.

A zatem, jeśli tylko pomyślą Państwo o próbie zmiany dotychczasowych nawyków żywieniowych, zapraszam do swojej Poradni Dietetycznej w Warszawie. Od lat pracuję z Pacjentami i układam indywidualne plany żywieniowe. Wiem, że o wiele łatwiej jest walczyć z niechcianymi kilogramami, kiedy właśnie taki plan i ciągłe wsparcie dietetyka, są pod ręką.

Odchudzanie bez efektu jo-jo – zaufaj wiedzy polecanego dietetyka

Sposobów na redukcję masy ciała jest wiele, nie wszystkie są jednak efektywne. Niektórzy decydują się na restrykcyjną dietę i próbują funkcjonować o przysłowiowym „listku sałaty”. Z kolei inni wylewają siódme poty na siłowni. W każdym takim działaniu trzeba jednak zachować umiar. Nieumiejętna zmiana swoich dotychczasowych nawyków żywieniowych i tych w sposobie życia, mogą skutkować efektem jo-jo w przyszłości. W mojej Poradni Dietetycznej ekoDietetyk opracowuję indywidualny plan żywieniowy dla każdego Pacjenta. Tak, żeby nie musiał nadto odczuwać niepotrzebnych ograniczeń w związku z przejściem na dietę. A jednocześnie, by mógł zapewnić organizmowi wszystko, czego potrzebuje. Staram się przy tym, by nowy – zaproponowany przeze mnie sposób odżywiania sprawiał Państwu smakową przyjemność. Wychodzę z założenia, że jeżeli nowa dieta będzie dopasowana  do preferencji smakowych

Pacjenta, tym łatwiej będzie mu wprowadzić nowe zasady w życie, utrzymać je i dzięki temu zapewnić sobie długofalowe efekty. Bez ryzyka szybkiego powrotu do poprzedniej masy ciała.

Pierwszy krok do poprawy stanu zdrowia – tylko z dietetykiem

Zachęcam Państwa do skorzystania z moich usług. W swojej praktyce każdego Pacjenta i jego przypadek traktuję indywidualnie, a tworzony przeze mnie jadłospis jest zawsze „skrojony na miarę”.

Podczas wizyty w mojej Poradni Dietetycznej ekoDietetyk w Warszawie, przeprowadzam dokładny wywiad i zbieram wszystkie niezbędne informacje o stanie zdrowia Pacjenta. Przeprowadzam także dokładne pomiary i wykonuję analizę składu ciała. Jeśli Pacjent zmaga się z jakąś chorobą, proszę także o przyniesienie wyników ostatnich badań kontrolnych. Nasze spotkanie przebiega w miłej i dyskretnej atmosferze. Przecież to nie egzamin! Choć pytania są obowiązkowe – na przykład te o sposób odżywiania się. Dlatego dobrze jest mieć spisane wszystkie posiłki i napoje, jakie Państwo spożyli w ciągu ostatnich trzech dni.

Dodatkowo wypytam o alergie oraz nietolerancje pokarmowe. Cała  zdobyta wiedza na temat Państwa organizmu pozwoli mi dopasować dietę idealnie do Państwa potrzeb. Biorę pod uwagę też możliwości przygotowywania posiłków, a nawet indywidualne umiejętności kulinarne. Bo przecież chęć zrzucenia nadprogramowych kilogramów nie może wymagać od nas zostania szefem kuchni. Chcę pokazać, że redukcja masy ciała i odpowiednia dieta też mogą sprawiać przyjemność. Tym bardziej, że wskażę na nowe metody osiągania tego celu. Połączę tradycyjną dietę z elementami chińskiej medycyny. Pozwoli to na zapewnię Państwu pełnej radości i satysfakcji z osiągniętych efektów.

Wspieram na każdym etapie odchudzania

Jestem w stałym kontakcie z moimi Pacjentami. Na wizytach kontrolnych, które trwają około godziny, dokonuję ponownych pomiarów i analizy składu ciała. Dzięki temu na bieżąco mogę sprawdzać, jakie efekty przynosi nowy, wdrożony plan żywieniowy. Za każdym razem rozmawiam z Pacjentem o tym, jak na co dzień funkcjonuje z nową dietą, rozwiewam wszelkie wątpliwości, a jeśli zajdzie taka konieczność - wprowadzam też zmiany w diecie.

W swojej Poradni Dietetycznej ekoDietetyk oferuję też możliwość wspólnych zakupów z dietetykiem. Podczas takiego spotkania podpowiadam, jakie produkty wybierać, jak analizować ich skład, planować zakupy i czym różni się żywność ekologiczna od tradycyjnej. Zadbam o to, by podczas zakupów z łatwością można było dokonać wyboru właściwych produktów, które stanowią podstawę ułożonej przeze mnie diety. Zachęcam do współpracy ze mną.

Poniżej znajduje się lista zalecanych badań (jeśli w ostatnim czasie wykonałeś badania, weź wyniki ze sobą. Jeśli nie, na spotkaniu ustalimy, które z nich będą pomocne w ocenie stanu Twojego zdrowia): Zapraszam do Poradni Dietetycznej ekoDietetyk w Warszawie.
 

Skontakuj się z nami

Poradnia dietetyczna Warszawa Wola ekoDiETETYK

ul. Eustachego Tyszkiewicza 21
(budynek firmy Isolution)
01-157 Warszawa Wola