Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Dietetyk online

Usługa dietetyk online (dietetyk przez internet) obejmuje opracowanie zdrowej diety dla osób: W ramach usługi dietetyk online - konsultacji dietetycznych przez Internet, przeprowadzony zostanie z Tobą szczegółowy wywiad żywieniowy i wywiad zdrowotny. Na podstawie zebranych danych opracowana zostanie dla Ciebie zbilansowana dieta - zalecenia żywieniowe indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb. Wraz z zaleceniami żywieniowymi otrzymasz wyniki analizy dotychczasowego sposobu odżywiania, zalecane wielkości porcji do spożycia oraz przykładowy jadłospis. Przez miesiąc od otrzymania zaleceń żywieniowych możesz konsultować z dietetykiem przebieg terapii i wyjaśniać wątpliwości za pomocą poczty elektronicznej.

Aby sprawnie wdrożyć w życie zalecenia żywieniowe możesz wykorzystać jadłospis, który specjalnie dla Ciebie przygotowany zostanie na dowolny okres. Jadłospis uwzględni Twoje preferencje, umiejętności kulinarne oraz sezonowość produktów spożywczych.

Zgłoszenia możesz dokonać przez telefon (601 93 94 59), za pomocą poczty elektronicznej (poradnia@ekodietetyk.pl) lub wypełniając poniższy formularz.

Skontakuj się z nami

Poradnia dietetyczna Warszawa Wola ekoDiETETYK

ul. Eustachego Tyszkiewicza 21
(budynek firmy Isolution)
01-157 Warszawa Wola